KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13093515
nr 1309 3515
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Pastell, Venize 1966. Signerad. 50x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:31:17
100 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr